O nas


Ponad 20 lat doświadczenia

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w projektowaniu i tworzeniu mebli na wymiar. Wykonujemy meble kuchenne, szafy wnękowe oraz nietypowe meble według indywidualnych upodobań klienta.

Swoją ofertę opieramy na wyborze ponad 100 rodzajów frontów z płyty laminowanej, MDF, forniru oraz drewna w bogatej kolorystyce. Tworzymy unikalne wnętrza dopasowane do Twoich potrzeb, funkcjonalne oraz wykonane z dbałością o każdy detal.

Swoje usługi świadczymy zarówno we Wrocławiu jak i jego okolicach. Jesteśmy także otwarci na współpracę w dalszych regionach Polski.


Wymarzone meble?
Zaufaj wiedzy i doświadczeniu.

Przez ponad 20 lat udało nam się zoptymalizować proces realizacji zamówień dzięki czemu wykonywane przez nas meble na wymiar dostarczane są zawsze w wyznaczonym terminie.

Marka Denwer powstała z pasji do tworzenia wysokiej jakości mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Od ponad 20 lat kładziemy szczególny nacisk na stosowane materiały oraz najwyższą jakość wykonania. Łącząc doświadczenie z dbałością o każdy detal gwarantujemy nie tylko walory estetyczne, ale również użytkowe wykonanych mebli.

Nasze wnętrza to połączenie nowoczesnego i klasycznego wzornictwa, precyzja wykonania i trwałość. Realizując każde zlecenie staramy się wdrażać nową, lepszą jakość na rynku.


Szukasz wymarzonych mebli na wymiar?
Zapraszamy do współpracy!


Kontakt